Co możemy dla Ciebie zrobić?

Współpraca dopasowana do Twoich potrzeb

Jeśli chcesz wyeksponować swój produkt w miejscu sprzedaży (POS), Nasz zespół Ci w tym pomoże. CardBoardExpo specjalizuje się w tworzeniu ekspozytorów reklamowych oraz artykułów POS.

Nasze rozwiązania charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością co pozwala zaoszczędzić czas na przygotowanie gotowego stoiska.

Zespół naszych pracowników przygotuje dla Państwa projekt oraz wizualizację a jeśli będzie taka potrzeba modyfikacje projektu gotowego do produkcji. Na każdym etapie mogą liczyć Państwo na obsługę która stoi na bardzo na wysokim poziomie.

Kompleksowa obsługa od A do Z umożliwia Naszym klientom uzyskanie 100% satysfakcji.

Brak pośredników pozwala Nam mieć pełną kontrolę nad zadaniami które przygotowali dla Nas nasi klienci.

EKOLOGICZNE MATERIAŁY
EKOLOGICZNE MATERIAŁY

Wybieramy materiały które są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

PROJEKT W CENIE
PROJEKT W CENIE

Zespół kreatywnych grafików zaprojektuje i wykona dla Państwa wizualizację.

SZYBKI CZAS REALIZACJI
SZYBKI CZAS REALIZACJI

Rozbudowany park maszyn i brak pośredników pozwala nam zaproponować Państwu szybkie terminy realizacji.

WYCENA PROJEKTU
WYCENA PROJEKTU

Indywidualne ceny ustalane są na podstawie wybranego materiału, powierzchni zadruku, wykończenia oraz wielkości zamówienia.

Jak działamy?

Proces tworzenia ekspozytora tekturowego Cardboard Expo.

Proces tworzenia ekspozytora cardboardexpo

WYRÓŻNIJ SIę NA TLE KONKURENCJI ZWIĘKSZ ŚWIADOMOŚĆ SWOJEJ MARKI

Krawaty, stripy i taśmy ekspozycyjne CardBoardExpo

Krawaty ekspozycyjne służą do prostego i efektywnego wyeksponowania produktu. Można je wykorzystać do ekspozycja żywności, kosmetyków, artykułów przemysłowych np:. małe opakowania, saszetki. Największymi zaletami krawatów ekspozycyjnych to niska cena jednostkowa (im większa ilość tym niższa cena), łatwość montażu np:. haczyki mocujące, zawieszki samoprzylepne. Jest to produkt wielokrotnego użytku który w efektywny sposób przyciąga uwagę klienta w dowolnym miejscu w sklepie (np:. przy kasach).

Shelflinery CardBoardExpo

Listwy napółkowe jest to jeden z najprostszych sposobów wyróżnienia towaru na półce. Takie listwy produkuje się z cienkich folii PCV lub hipsu, grafikę nanosi się najczęściej za pomocą druku uv lub naklejki a mocowanie listwy jest w formie paska dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Dostępne są listy z gięciem w dól lub górę, z gięciem pochyłym oraz na wymienną grafikę. Zaletami list napółkowych są niska cena jednostkowa (im większa ilość tym niższa cena), efektywny sposób przyciągnięcia uwagi klienta, łatwość montażu na sklepie, różne warianty listw w zależności od potrzeb (jednorazowe listwy lub listwy wielokrotnego użytku).

Shelfstopery

Osłonki cenowe zakłada się na listwe cenową w sklepach i mają za zadanie przyciągnąć wzrok klienta na produkty które chcemy wyróżnić. Jest to jeden z najtańszych i najefektywniejszy produkt POS które przekładają się na zyski z promowanych produktów. Druk UV na shelfstoperach umożliwia personalizacje oraz dowolne logo. Dostępnych jest kilka podstawowych wzorów: klasyczny, prosty bez bocznego stopera, premium który cechuje się nadrukiem na całości materiału na butelki oraz woblery czyli tzw "kiwaki".

Poznaj nasze realizacje

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Już podczas pierwszej rozmowy będziemy w stanie zebrać wystarczającą ilość informacji, aby przedstawić Państwu wstępny zarys produktu, którego Państwo potrzebują. W razie potrzeby chętnie umówimy się na spotkanie w siedzibie Państwa firmy bądź w naszym biurze. Nasz zespół chętnie doradzi.